Środa, 28 lipca 2021, tydzień parzysty (30)
activus
Uniwersytet Łódzki

Strona główna

ZAPISY

Zapisy - zajęcia Activus On-line w 2021 r.

Akademia Seniora Activus/ Activus On-line, zaprasza na cykl zajęć, prowadzonych w formie wykładów, sesji dyskusyjnych i tematycznych kół zainteresowań.

W semestrze letnim 2021 r., planowane zajęcia będą odbywały się w trybie on-line, z wykorzystaniem aplikacji Microsoft Teams.

W planach zajęć, m.in.:

- Główne, plenarne wykłady i sesje dyskusyjne, w środy, w  godzinach 11.30 – 13.00.

- Tematyczne koła zainteresowań  (np. co wiemy o fotografowaniu – wymieńmy się informacjami i zdjęciami; gramy w brydża on-line; quizy – rozwiązujemy i tworzymy, oraz inne). Spotkania kół tematycznych  będą odbywały się w różne dni tygodnia, 1 – 2 razy w miesiącu lub częściej. Liczba kół zainteresowań i ich tematyka będzie uzależniona od zainteresowania uczestników Akademii Seniora/Activus On-line.

Uczestnicy Akademii Seniora Activus/ Activus On-line  będą sukcesywnie nauczani posługiwania się aplikacją Microsoft Teams.

W związku z tym, od osób chętnych do uczestniczenia w spotkaniach Activus On-line/ Akademii Seniora Activus oczekujemy:

  • elementarnych umiejętności komunikowania się za pomocą poczty e-mailowej i nawigowania po internecie;

Pozostałe warunki uczestnictwa:

  • wiek: 55 - 80 lat;
  • wykształcenie wyższe lub równorzędne.

Procedura zapisów

na zajęcia Activus On-line w semestrze letnim 2021, trwającym od 10 lutego do połowy czerwca 2021 r.

[Uwaga: poniższa procedura dotyczy osób, które po raz pierwszy zapisują się na zajęcia w Akademii Seniora Activus/ Activus On-line; dla dotychczasowych uczestników AS Activus stosowana będzie uproszczona procedura zapisów, o której wszyscy otrzymali informację drogą e-mailową]

Prosimy wypełnić Ankietę zgłoszeniową, dostępną tu:


Na podstawie Pani/ Pana informacji z Ankiety zgłoszeniowej – potwierdzimy datę i godzinę spotkania weryfikacyjnego on-line lub zaproponujemy alternatywny termin i godzinę spotkania – informację prześlemy e-mailem.

Spotkanie weryfikacyjne będzie prowadzone przez osobę upoważnioną przez Zarząd Fundacji Activus.

Spotkanie bezpośrednie on-line powinno być pomocne:

–   osobie kandydującej – w uzyskaniu dodatkowych informacji o dotychczasowej działalności Akademii Seniora Activus;

–   Akademii Seniora Activus/ Activus On- Line w uzupełnieniu informacji o kandydacie (w bezpośredniej rozmowie on-line).

Orientacyjny czas trwania spotkania – ok. 15 – 20 minut.

W przypadku pozytywnej weryfikacji kandydatki/ kandydata na uczestnika Activus On-line 2021, w ciągu 3 – 4 dni roboczych, e-mailem wyślemy informację o zakwalifikowaniu na uczestnika Activus On-line 2021 oraz numer konta bankowego Fundacji Activus do przelewu opłaty za uczestnictwo w zajęciach.

Po przesłaniu ww. inormacji e-mailem poprosimy o dokonanie, przelewem, opłaty za uczestnictwo w zajęciach Activus On-line w semestrze letnim 2021, trwającym od 10 lutego do połowy czerwca 21 r., opłaty semestralnej 80 zł plus 20 zł wpisowego, łącznie przelew na kwotę 100 zł. W opisie przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika (osoby zakwalifikowanej na podstawie Ankiety zgłoszeniowej i spotkania weryfikacyjnego) wraz z dopiskiem „Za Activus On-line 2021”.

Wykonanie powyżej opisanych czynności kończy Procedurę zapisu na zajęcia Activus On-line w semestrze letnim 2021.

Dalsze informacje o rozpoczęciu spotkań on-line (10 lutego 2021 r.) i kolejnych wykładach lub spotkaniach będziemy przesyłać e-mailem.


Pandemii ciąg dalszy; zajęć stacjonarnych w AS Activus nie będzie.

W związku z epidemią koronawirusa Covid-19, nie odbędzie się, w okresie wrzesień - październik 2020 r., doroczna rekrutacja nowych uczestników Akademii Seniora Activus.

Najbliższa rekrutacja, tylko na semestr letni w 2021 r., planowana jest w styczniu 2021 r.

Łódż, październik 2020 r.

Do góry ^^
wersja do druku

partnerzy_asa.jpglogotyptm_sss.jpgldk_logo_s.jpgteatr.im_.s.jaracza_logo_male_s.jpglogo_pttk_lodz_ss.jpg
Copyright © 2015 Fundacja Activus
strony internetowe Łódź