Środa, 28 lipca 2021, tydzień parzysty (30)
activus
Uniwersytet Łódzki

WYDARZENIA_2020

Zakończenie

roku akademickiego 2019/2020 i zajęć on-line w 2020 r., 16 grudnia 2020 r.

Marek Chałas, Fundacja Activus, Pokolenia, pokolenia ...

Wyniki "Quizu 5-lecia Akademii Seniora Activus", grudzień 2020 r.

• Janeczka Bucka

Prof. Elżbieta Kobojek, Instytut Geografii UŁ, Wydmy Śródlądowe w Polsce Środkowej

Katarzyna Karpa-Świderek, Rzecznik Prasowy WWF Polska, Living Planet 2020 – raport o ochronie Planety Ziemia

Dr Michał Chudzik, Katedra i Klinika Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Senior w czasie zagrożenia COVID-19

Prof. Zbigniew Królicki, Politechnika Wrocławska, Niech przestrzeń pracuje dla ciebie

Dr Joanna Orzeł, Instytut Historii UŁ, Historia turystyki

Dr Marek Melaniuk, Fundacja Activus, Singapur niezwykły

Dyskusja o prawach osób starszych; wwprowadzenie do dyskusji: Anna Chabiera z Biura Rzecznika Praw Obywatelskich

Inauguracja zajęć w semestrze zimowym, 14.09.2020 r.

Początek zajęć dla brydżystów, 9.09.2021 r.

Gramy w brydża i uczymy się grać w brydża on-line, poprzez platformę Bridge Base Online. Zajęcia prowadzi kwalifikowany trener Polskiego Związku Brydża Sportowego p. Tomek Modrzejewski.

Zajęcia Nordic Walking dla AS Activus

Uczestnicy Akademii Seniora Activus od lipca do listopada 2020 r. spotykali się na zajęciach Nordic Walking w łódzkich parkach. Zajęcia odbywały się przy wsparciu i pod nadzorem Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking; prowadził je p. Tomek Królikowski.

W okresie 22 kwietnia do 17 czerwca 2020 uczestnicy Akademii Seniora Activus spotykali sie on-line 9-krotnie.

Wykład on-line Pawła Żuromskiego, „Rewitalizacja EC-1 i jej adaptacja na cele kulturalno – artystyczne”, 3.06.2020 r.

Spotkanie on-line z rzeczniczką łódzkiego NFZ, 25.05.2020 r

Początek spotkań on-line uczestników Akademii Seniora Activus, 22.04.2020 r.

W dniu 11 marca 2020 r., w związku z pandemią Covid-19, Uniwersytet Łódzki zamyka swoje pomieszczenia - wszelkie spotkania edukacyjne, stacjonarne stają się niemożliwe.

22 kwietnia 2020 r. uczestnicy Akademii Seniora Activus rozpoczynają spotkania on-line.

Do góry ^^
wersja do druku

partnerzy_asa.jpglogotyptm_sss.jpgldk_logo_s.jpgteatr.im_.s.jaracza_logo_male_s.jpglogo_pttk_lodz_ss.jpg